Všechny nejprodávanější produkty

Dětský koberec ULICE A TRASY - RALLY MĚSTEM

Béžový koberec do dětského pokoje

Velikost
2 944,00 Kč
S DPH
Počet

Popis

Dětský koberec ULICE A TRASY - RALLY MĚSTEM byl navržen do pokojíčku kluka - milovníka aut a vláčků. Díky použití barev skládajících se převážně z béžové a šedé (s malým přídavkem bílé, modré a medové) jsme vytvořili koberec, který doplní dekor dětského pokoje bez pocitu přetížení. Tlumené barvy koberce nezpůsobují u dítěte únavu a podrážděnost způsobenou zrakovou nadměrnou stimulací. Jemné, uklidňující barvy koberce ULICE A TRASY uklidňují smysly a umožňují dítěti soustředit se na hru po dlouhou dobu a zároveň být časem relaxace.

Vzor koberce znázorňuje město plné ulic, domů a aut. Jsou zde také parkoviště, náměstí, čerpací stanice, jezero s plachetnicemi, vláčky a koleje. Část vzoru byla vytvořena ve 3D, díky čemuž je vzhled koberce pro dítě ještě atraktivnější (např. ulice je konkávní a pruhy jsou konvexní). Na koberci 160x230 cm uvidíme větší plán města obohacený o další nádraží, vlečku a park.

Dětský koberec ULICE A TRASY poskytuje vynikající izolaci od studené podlahy, což vede k dlouhé a pohodlné hře a odpočinku. Je extrémně měkký na dotek, příjemně se na něm leží, hýbe rukama nebo běhá naboso. Jsme přesvědčeni, že se koberec stane oblíbeným místem pro hraní dětí i rodičů. Kolik příběhů se tu dá vymyslet! Automobilové honičky po křivolakých uličkách, procházka v houští parků a u jezera. Nebo si možná společně se svým batoletem vyrobíte papírové lodě, na kterých se budou plavit LEGO muži? Ahoj! Vždy můžete zaparkovat auto před nádražím, nasednout na dobrý vlak a odjet po kolejích do modré dálky... Nebo alespoň do jiného města.

Vlákna koberce ULICE A TRASY - RALLY MĚSTEM jsou vyrobena z polypropylenu - syntetické náhražky vlny, což nám poskytuje výhody pružného rouna, snadné čištění a dostupnou cenu. Vlákna koberce STREET AND TORY nepráší a neabsorbují vodu (což zabraňuje rozvoji hub a plísní), proto je ideálním kobercem do dětského pokoje, doporučován i pro alergiky. Neabsorpce vody polypropylenovými vlákny má navíc tu výhodu, že pokud dítě rozlije například pití, můžeme rozlitou tekutinu snadno setřít hadříkem bez obav, že se vsákne do koberce.

Koberec se snadno čistí a je odolný proti oděru. Během používání se nebarví, díky čemuž si můžeme být jisti, že bude sloužit mnoho let. Byl vyroben v Polsku z nejkvalitnějších surovin, vytvořený do dětského pokoje.VÝHODY PRODUKTU

● jedinečný design - koberec byl vytvořen podle autorského návrhu, který je k dispozici výhradně v našem obchodě
● atraktivní 3D vzor pro děti - podněcuje představivost, vybízí ke hře 
● hustě tkaný koberec - mimořádně měkký a příjemný na dotek, vybízející ke hře a odpočinku 
● hustá vazba koberce poskytuje vynikající izolaci proti studené podlaze.
● trvanlivý a odolný proti oděru, při dlouhodobém používání nebarví
● díky bezprašným vláknům je koberec vhodný i pro alergiky.
● snadné čištění
● k dispozici ve dvou velikostech
● tlumené barvy znamenají, že koberec nedráždí dětský zrak a podráždění nadměrné stimulace


SPECIFKACE VÝROBKU

  Rozměry koberce: 120 cm x 170 cm; 160 cm x 230 cm 
  Výška: 6 mm
  Materiał: polypropylen

  Vezměte prosím na vědomí, že barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou od skutečných barev mírně lišit

  Vyrobeno v Polsku
  Design NOYA DesignZPŮSOB DORUČENÍ

Doprava ihned po připsání platby na účet. V případě zpoždění přepravy vás budeme informovat.Upozornění :-)
Upozorňujeme však, že balíček nebude doručen naším LOSEM jménem KAREL. Zaprvé - v lese má příliš mnoho nor a krmelců, které musí navštívit. Za druhé - neužíváme k práci zvířata ani ta pohádková.

Detaily produktu
Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napište svůj názor

Dětský koberec ULICE A TRASY - RALLY MĚSTEM

Dětský koberec ULICE A TRASY - RALLY MĚSTEM

Béžový koberec do dětského pokoje

Napište svůj názor
Mohlo by vás také zajímat
16 innych produktów w tej samej kategorii: