1. Odeslání zboží

1.2 Objednávky zákazníků E-shopu vyřizuje NOYA Design do 3 pracovních dnů ode dne uzavření smlouvy. Doba realizace se skládá z doby potřebné k dokončení předmětu zakázky.

1.3. V případě, že daný produkt není na skladě obchodu, může se doba zpracování objednávky prodloužit v závislosti na produktu až na 20 pracovních dnů. V každém takovém případě bude Kupující informován e-mailem.

1.4. Dodací lhůta závisí na způsobu dodání.Vyzvednutí zboží zvoleného zákazníkem by neměla  přesáhnout 4 pracovní dny.

1.5. NOYA Design pověřuje dodáním zboží třetí osoby podnikající v této oblasti podnikatelskou činnost v závislosti na volbě Zákazníka uvedené v objednávce.

1.6 Objednávky zpracovává oddělení služeb zákazníkům Prodejny v pracovní dny, tj. od pondělí do pátku, kromě státních svátků, od 8:00 do 15:00.

1.7 Podrobné informace o možných způsobech doručení a termínech, jakož i náklady na dopravu jsou uvedeny při zadávání objednávky.


2. Příjem zboží

2.1. Prodávající informuje, že zákazníci mají právo zkontrolovat stav zásilky po jejím doručení na místo uvedené v objednávce. Stav zásilky lze zkontrolovat před jejím vyzvednutím u přepravce.

2.2. V případě, že se před doručením zásilky ukáže, že je poškozena nebo utrpěla ztrátu, je dopravce povinen neprodleně do protokolu zjistit stav zásilky a okolnosti poškození. Tyto činnosti však Dopravce ve většině případů provádí na žádost osoby oprávněné k jejich vyzvednutí

2.3. Prodávající informuje, že pokud po doručení zásilky osoba oprávněná k převzetí zásilky zpozoruje ztrátu nebo poškození, které nelze zvenčí zaznamenat, má právo požadovat na přepravci určení zásilek.

2.4. V případě jakýchkoliv problémů nebo pochybností nás prosím kontaktujte s prodávajícím na telefonních číslech uvedených na webových stránkách prodávajícího.


3. Doklad o koupi – faktura s DPH

3.1 Zákazník akceptováním předpisů souhlasí se zasláním dokladu o koupi – faktury s DPH na e-mailovou adresu uvedenou při objednávce.

3.2 Faktura s DPH je zaslána na e-mailovou adresu jako příloha ve formátu PDF.

3.3 Na žádost Zákazníka může být faktura s DPH zaslána v papírové podobě na adresu uvedenou Zákazníkem.