NOYA Design tvoří lidé s mnoha vášněmi. Grafičtí designéři, pedagogové, specialisté na logistiku, ale především rodiče. A to je to, co nás nejvíce spojuje. Sdílíme také vášeň pro design. Vyvíjíme kreativní produkty pro malé lidi s fantazií. Navrhujeme nábytek a doplňky, které lze přizpůsobit nebo z nich vyrobit cokoli, na co si děti vzpomenou.
Každý výrobek byl pečlivě promyšlen a poté opakovaně a intenzivně testován, abychom si byli vědomi, že našim zákazníkům, tedy rodičům, nabízíme klid. Snažíme se také vyrábět všechny naše návrhy v Polsku.

NOYA Design není jen rodina, ale tým těch nejúžasnějších lidí, se kterými jsme spolupracovali. Jsou to přátelé, kteří nosí stoly na zádech, půjčují nám své domovy a děti na sezení, věnují svůj čas čtení našich textů, dávají tipy a sdílejí své zkušenosti.

Je to Žaneta, která při výrobě jednoho háčkovaného koberce protáhne rukama téměř kilometr provázku. Robert se při vymýšlení textů snaží přizpůsobit fantazii našich malých příjemců. Rýmovač Hubert, ačkoli je povoláním finančník, vymýšlí naše pohádkové postavičky, které se rýmují s Kasiou, která štětcem nakreslila losa, sovu, myš, zubra a lišku. Krásná realistická zvířata pro nás kreslí Kamil, velký nadšenec do přírody. Praporky a girlandy vystřihne Karol během chvilky. V NOYA Design pracují také Agáta a Kuba, kteří pletou proutěné koše v jakýchkoli tvarech, na které si vzpomeneme, a projevují úžasnou kreativitu. A pana Tomasze, který se do vyřezávání trojrozměrných stop pro naše koberce pustil s takovou vervou, že se stroj na několik dní zasekl. Čmáranic, které jsme si vysnili, se ujala Sylwia a dopadly báječně. Na výrobě zvířecích židlí a stolů se podílela celá brigáda lidí, kteří do své práce vložili nejen své dovednosti, ale také srdce. To je jen část tohoto skvělého týmu lidí. Každého známe osobně a víme, že každý přistupuje k realizaci našich vizí se stejným nasazením a citem jako my sami. To vše zaručuje, že naše výrobky jsou nejen stoprocentně vyrobeny v Polsku, ale že mají také duši.